Business unit manager

twoim zadaniem będzie:
    W związku z planowanym rozwojem Brainbox o business unit skupiony na obsłudze earned media, automatyzacji marketingu, digital trade marketingu i obsłudze CRM, budujemy zespół kreatywny dedykowany do tego typu działań. Osoba, której szukamy będzie stać na jego czele i odpowiadać za powodzenie biznesowe przedsięwzięcia.

szukamy osoby, która:
    Twój zakres obowiązków:

    ● Planowanie składu i nadzorowanie jakości pracy zespołu,
    ● Wsparcie w pozyskiwaniu i obsługa kluczowych klientów jednostki biznesowej,
    ● Współudział w tworzeniu strategii dla klientów z branży FMCG, mediów, aplikacji mobilnych, dużych e-commerce’ów,
    ● Stały rozwój warsztatu i rozpowszechnianie nowonabytej wiedzy wśród członków zespołu,
    ● Tworzenie i optymalizacja procesów pracy,
    ● Optymalizacja wykorzystania czasu pracy zespołu Agencji,
    ● Dbałość o formalny porządek prac,
    ● Współpraca z Zarządem w celu ciągłej poprawy wyników,

      Nasze oczekiwania:

      ● Min. 6 lat praktycznego doświadczenia w komercyjnej pracy o zbliżonym charakterze,
      ● Zaawansowana umiejętność obsługi pracy w narzędziach do koordynacji prac i narzędziach biurowych
      ● Udokumentowane sukcesy w pracy z dużymi klientami,
      ● Zamiłowanie do porządku
      ● Pozytywna energia i nastawienie na osiąganie rezultatów,
      ● Prawdziwa chęć współdziałania i troska o dobrostan zespołu

oferujemy:
    Od nas proponujemy:

    ● Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
    ● Praca w pełni zdalna w okazjonalnymi wizytami w biurze w Krakowie.
    ● Dofinansowanie kart sportowych.
    ● Prywatna opieka medyczna.
    ● Dofinansowanie szkoleń i kursów,
    ● Elastyczny czas pracy.
    ● Ambitny zespół zorientowany na komfort wzajemnej współpracy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na praca@brainbox.pl wraz ze wskazaniem w tytule maila nazwy stanowiska, którego dotyczy aplikacja.
      Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

tak, to praca dla mnie!

Podaj nam swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą szybko
skontaktować. Co do plików – wydaje nam się, że w reklamie
widzieliśmy już wszystko. Zaskocz nas swoją kreatywnością.*

* Tak, samo CV może nie wystarczyć!

Hej, jeszcze tutaj brakuje informacji!
Halo, a załącznik?
Hola, zaznacz box ze zgodą!