Młodszy Specjalista ds. Marketing Automation – CRM

twoim zadaniem będzie:
    W związku z planowanym rozwojem Brainbox o business unit skupiony na obsłudze earned media, automatyzacji marketingu, digital trade marketingu i obsłudze CRM, budujemy zespół marketing automation. Osoba, której szukamy będzie jego ważną częścią.

szukamy osoby, która:
    Twój zakres obowiązków:

    ● Współudział w tworzeniu strategii marketing automation dla serwisów internetowych z branży FMCG, mediów (m. in.) VOD, social
    ● Konfiguracja procesów komunikacji zautomatyzowanej
    ● Stała optymalizacja prowadzonych działań w celu zwiększenia wyników, sprzedażowych,
    ● Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
    ● Planowanie i wdrażanie kampanii e-mail marketingowych i e-commerce,
    ● Opracowywanie strategii angażowania i pozyskiwania klientów dla różnych segmentów,
    ● Współtworzenie raportów wyników kampanii,
    ● Wkład w analizę danych, wyciąganie wniosków i proponowanie rekomendacji,

      Nasze oczekiwania:

      ● Min. 6 miesięcy praktycznego doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu Marketing Automation (tworzenie treści, wdrażanie),
      ● Umiejętność wykorzystywania narzędzi do automatyzacji marketingu personalizacja treści, segmentacja baz danych, uruchamianie e-maili i konfiguracja kampanii.
      ● Zaawansowana obsługa min. jednego z programów do marketing automation (np.: User, iPresso, Braze, Synerise, Sales Manago, Emarsys, Salesforce Marketing Cloud).
      ● Pozytywna energia i nastawienie na osiąganie rezultatów
      ● Prawdziwa chęć współdziałania z zespołem

oferujemy:
    Od nas proponujemy:

    ● Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
    ● Praca w pełni zdalna w okazjonalnymi wizytami w biurze w Krakowie.
    ● Dofinansowanie kart sportowych.
    ● Prywatna opieka medyczna.
    ● Dofinansowanie szkoleń i kursów,
    ● Elastyczny czas pracy.
    ● Ambitny zespół zorientowany na komfort wzajemnej współpracy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na praca@brainbox.pl wraz ze wskazaniem w tytule maila nazwy stanowiska, którego dotyczy aplikacja.
      Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

tak, to praca dla mnie!

Podaj nam swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą szybko
skontaktować. Co do plików – wydaje nam się, że w reklamie
widzieliśmy już wszystko. Zaskocz nas swoją kreatywnością.*

* Tak, samo CV może nie wystarczyć!

Hej, jeszcze tutaj brakuje informacji!
Halo, a załącznik?
Hola, zaznacz box ze zgodą!